Mánesova 1672, 356 01 Sokolov
e-mail: info@skolamanesova.cz
tel.: 359 807 052, 777 929 364

slider-1

Školní vzdělávací program „Mánesova – škola globální výchovy – ŠVP PV“ vychází z koncepce vzdělávání, kterou realizujeme od roku 1999 a jež je v souladu se záměry Rámcového ...

více ...

slider-1

Základní škola Mánesova nabízí žákům možnost všestranného rozvoje v jedinečném školním prostředí pod vedením zkušených učitelů. Škola se zaměřuje také na výuku žáků nadaných či motivovaných ...

více ...

slider-1

Čtyřleté Gymnázium Mánesova úspěšně vzdělává studenty již sedmým rokem. Navazuje na vzdělávání v ZŠ Mánesova, která na druhém stupni realizuje výuku žáků minimálně na úrovni osmiletého gymnázia ...

více ...

Škola Můj Projekt

Andrea Vedralová v České televizi:

3.5.2021 | Správce

Jak Vám šlo učení a co jste o svém učení zjistili? Jaké učební styly Vám vyhovují? S čím jste se museli potýkat? Tyto otázky pomáhají žákům i jejich učitelům zodpovědět online Mapy učebního pokroku klíčových kompetencí. Abychom podpořili co nejvíce škol při návratu žáků už i 2. stupně, nabízíme celou oblast týkající se kompetence k učení až do konce kalendářního roku školám k využití ZDARMA. Za pouhé tři dny po spuštění se projevilo zájem už 100 škol.

Ve Studiu 6 České televize náš projekt představila autorka naší vzdělávací koncepce Škola Můj Projekt Andrea Vedralová: "Bereme žáky jako partnery výuky. Připravili jsme proto aktivity, které jim pomohu reflektovat, co se dělo během distanční výuky, jaké bylo jejich učení i s jakými překážkami se potýkali. Mohou si díky nim zároveň pojmenovat to užitečné, co si můžou přenést dál. Nejdůležitější pro mě je, aby se teď podařilo zapracovat tyto postupy do další práce třídy, abychom z celého náročného roku vytáhli to užitečné."

Celý rozhovor si můžete poslechnout na odkazu https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096902795-studio-6/221411010100430/video/836795?fbclid=IwAR1ueqa-7_o3mgO_eI4hRhStFqO9Onnwn0rikTQp8zfUj66cJau8ydKXZmE

obrázek
MUPy

Prožili jsme spolu

Svačinky pro dobrou věc

Jak pomoci našim novým ukrajinským žákům s pořízením školních pomůcek? Třeba prodejem vlastoručně vyrobených svačinek od jejich spolužáků z 5. a 9. třídy, kteří nejenže získají pekařské a cukrářské dovednosti, ale naceněním svých výrobků obohatí svou finační gramotnost.

obrázek

Zastavil se u nás EduBus

Jak si poradit s roboty? Naučit je tancovat tak, jak pískáme. To naše žáky i jejich pedagogy učil EduTeam v rámci projektu O2 Chytrá škola. 

obrázek

Pomozme, aby i děti z ulice mohly tvořit!

Podporujeme iniciativní lidi, kteří dělají náš svět lepším místem pro život. Jestli to cítíte stejně, připojte se k nám. Zatím jsme díky Vašim příspěvkům vybrali 2600 Kč. Do konce sbírky zbývá už jen 8 dní!

obrázek

Tři malí králové požehnali žákům i učitelům

Tříkrálovou sbírkou jsme podpořili místní lokální projekty.

obrázekobrázek

Šťastné a veselé

Přejeme za celý tým Školy Můj Projekt Mánesova, aby vám letošní Vánoce přinesly tolik potřebné zklidnění a pořádnou dávku rodinné pohody.

obrázek
nahoru