Mánesova 1672, 356 01 Sokolov
e-mail: info@skolamanesova.cz
tel.: 359 807 052, 777 929 364

Školní rok 2014-2015

3. místo v republikovém kole olympiády z anglického jazyka

15.5.2015 |

obrázek

Žákyně 9. třídy Natali Slavin se ve čtvrtek 14. května 2015 reprezentujíc naši školu i Karlovarský kraj zúčastnila republikového kola olympiády v anglickém jazyce, přičemž obsadila vynikající 3. místo.

Natali gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jí mnoho úspěchů nejen na poli anglického jazyka.

Celý článek ...

Naše účast v okresním kole Pythagoriády

12.5.2015 |

Vybraní žáci 5. a 8. tříd na základě skvělých výsledků ve školním kole reprezentovali v úterý 12. května naši školu v okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda, která se konala v prostorách sokolovského Gymnázia.

Celý článek ...

Úspěchy v Matematickém klokanovi

5.5.2015 |

Žáci 2. – 9. tříd a studenti Školy Mánesova se v pátek 20. března 2015 zúčastnili soutěže Matematický klokan.

Naše škola díky jejich výkonům a skvělým výsledkům dosáhla vynikajícího umístění ve srovnání s ostatními školami okresu.

 

 

Celý článek ...

1. místo v krajském kole olympiády v anglickém jazyce

23.3.2015 |

V pondělí 23. března 2015 se žákyně 9. třídy Natali Slavin zhostila reprezentace naší školy i okresu Sokolov v krajském kole olympiády z anglického jazyka, kde obsadila skvělé 1. místo.

Celý článek ...

Úspěch v krajském kole olympiády z německého jazyka

12.3.2015 |

Ve čtvrtek 12. března se žákyně 9. třídy Veronika Kosová s bravurou zhostila reprezentace naší školy i okresu Sokolov v krajském kole olympiády z německého jazyka, kde dosáhla vynikajícího umístění.

Celý článek ...

Úspěch naší žákyně v olympiádě z anglického jazyka

24.2.2015 |

V pátek 20. února se žákyně 9. třídy Natali Slavin s bravurou zhostila reprezentace naší školy v okresním kole olympiády z anglického jazyka, kde dosáhla vynikajícího umístění…

 

 

Celý článek ...

Ocenění našich žáků za testování SCIO

13.2.2015 |

Žáci 9. ročníku se, jak jsme již informovali, v měsíci listopadu zapojili do testování Stonožka připraveného společností SCIO, přičemž ve všech předmětech dosáhli vynikajících a nadprůměrných výsledků. Společností SCIO byli navíc žáci David Sokol, Veronika Kosová a Natali Slavin oceněni za nejlepší výsledky v Karlovarském kraji.

 

Celý článek ...

Úspěch v okresním kole olympiády z německého jazyka

12.2.2015 |

Ve čtvrtek 12. února žákyně 9. ročníku Veronika Kosová a Natali Slavin reprezentovaly naši školu v okresním kole olympiády z německého jazyka.

Celý článek ...

Výsledky žáků 9. ročníku v testování Stonožka

12.1.2015 |

Naši žáci 9. ročníku se v průběhu měsíce listopad zapojili do testování Stonožka společnosti SCIO, přičemž dosáhli velmi potěšujících výsledků...

Z českého a německého jazyka se naši žáci zařadili svými výsledky mezi absolventy úspěšných škol, dosáhli lepších výsledků než žáci 80% všech zúčastněných školV matematice a anglickém jazyce jsou výsledky našich žáků špičkové, zařadili tak naši školu mezi 10% nejúspěšnějších škol v testování.

Žáci dle výsledků testování maximálně využívají svých obecných studijních předpokladů.

Celý článek ...

Úspěch žáků v krajském kole Logické olympiády

14.11.2014 |

obrázek

V průběhu měsíce října se žáci 4. až 9. tříd školy a základní a studenti gymnázia zúčastnili nominačního kola Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Nejúspěšnější řešitelé postoupili do kola krajského konaného v pátek 7. listopadu v Krajské knihovně v Karlových Varech, kde naši školu v kategorii B určené pro žáky 2. stupně reprezentovali Matěj Takáč z 8. třídy a David Sokol s Vojtěchem Čavojským z 9. ročníku.

Celý článek ...

Mezinárodní zkoušky z německého jazyka

12.9.2014 | Zuzana Staňková

I v loňském školním roce 2013/2014 se žáci naší školy zúčastnili mezinárodních jazykových zkoušek v německém jazyce pořádaných Goethe-Institutem v Praze...

Celý článek ...

Cambridge exams

8.9.2014 | Zuzana Staňková

As Teachers in Manesova school we would like to pass on our warmest congratulations to all the students who passed their Cambridge KET, PET, FCE, CAE and of course the YLE starters, movers and flyers exams in the summer 2014.

Celý článek ...

Nejnovější články

O našem kraji se druháci učí venku

O našem kraji se neučíme v lavicích, ale přímo venku. "Den venku" přináší dětem inspirativní výuku mimo školu. Využíváme jedinečnosti a zvláštností lokality, ve které naše škola působí. Program se vždy váže k tématům aktuální výuky.

obrázek

Třeťáci vyrobili dárky novopečeným prvňáčkům

Třeťáci, kteří vlastoručně vyrobili dárky, udělali nečekaným překvapením prvňáčkům ohromnou radost.

obrázek

Učíme nejen bezpečnému chování na síti

O rizicích na internetu, ale i při používání elektronických zařízení jsme se s žáky bavili v rámci workshopu v krajské knihovně.

obrázekobrázek

Historii našeho regionu poznáváme při expedicích

Díky podpoře MAP SOKRA jsme s našimi žáky mohli zkoumat pohnuté dějiny našeho regionu.

obrázekobrázek